Po asijskych aerolinkách jsme vyzkoušeli i ty americké, konkrétně dne 14.05.2018 American Airlines na spoji AA62 Paris - Miami.
Měli jsme možnost absolvovat oběd, svačinu a večeři (a večeři a snídani při zpátečním letu).
Oběd pozostával z předkrmu (sýr La Vache qui rit (ona Veselá kráva) a másla Pure irish butter společnosti Lakeland Dairies s pečivem), hlavního chodu (Grilled herbed chicken with tomato quinoa rice, haricots verts and tikka masala sauce anebo Kale and sunflower seed pesto campanelle with roasted Brussels sprouts, sweet potato and shaved Parmesan; vše s čerstvou zeleninou se zálivkou Italian dressing firmy Kühne) a desertu (v podobě koláče Apple crumble cake společnosti Bäckerei Jung a sušenek Jacobs table cracker).
Automaticky byla sice k dispozici voda Thonon, my jsme však okamžitě poprosili o pivo (dostali jsme bohužel jen to od Heineken) a víno (dostali jsme La Noria tempranillo cabernet sauvignon a La Montagne noire sauvignon blanc). (Již u dávek vína jsme si uvědomili, že se nacházíme v prostředí amerických rozměrů...)
Svačina pozostávala z Američany tolik milované zmrzliny (v tomto případě Rich chocolade společnosti Beckleberry´s).
Večeře byla proti obědu jednoduchá, ale rovněž chutná - pizza Pepperoni anebo Goat´s cheese and spinach společnosti Monty´s Bakehouse.
(Při zpátečním letu však byla večeře bohatá jak onen oběd - jako předkrm bylo máslo společnosti Land O´Lakes, sýr společnosti Käse Swiss a pečivo, jako hlavní chod modifikace opět kuřecího masa a těstovin a opět s čerstvým salátem, ovšem tentokrát se zálivkou Naturally fresh olive oil and vinegar dressing, jako desert sušenky Caramel brownie společnosti Love and Quiches Gourmet a Acacia gourmet cream crackers a jako nápoj byla opět Američany tolik milovaná neperlivá voda (tentokrát Crystal geyser alpine spring water, kterou jsme samozřejmě hbitě nahradili výše uvedeným vínem a pivem (tentokrát značky Budweiser)); snídaně pozostávala ze zajímavého balíčku Good Morning (jogurt Raspberry yogurt společnosti Upstate Farms, sladkosti Cranberry orange flat top muffin a Cranberry medley společnosti NatureBox a müssli).)
Samoobslužně jsme si mohli kdykoliv vzít např. vodu Canada dry nebo sušenky (např. Mini pretzels společnosti King Nut či ty od společnosti Corkers Crisps).
Naše značka kvality tak poputuje i sem.

Hodnocení/Évaluation/Evaluation/Bewertung Cestování na talíři/Voyager sur l´assiette/Traveling on a plate:

prostředí/ambiance/ambience/Ambiente: ****
výkonnost/efficacité/efficiency/Wirksamkeit: ****
čistota/propreté/cleanliness/Sauberkeit: *****
zdvořilost/courtoisie/courtesy/Höflichkeit: *****
obsluha/service/service/Bedienung: *****
kvalita/qualité/quality/Qualität: *****
čerstvost/fraîcheur/freshness/Frisches: *****
tvořivost/créativité/creativity/Kreativität: ****