Jak jsme byli bývali již dávněji avizovali, tak jsme byli dne 29.01.2018 splnili. Navštívili jsme totiž zařízení společnosti Cafe Coffee Day CZ na nádraží Praha hlavní nádraží společnosti Správa železniční dopravní cesty, známé pod názvem Fantova kavárna.
Nutno říct, že realita předčila naše očekávání. Proti minulému provedení (před rekonstrukcí této nádherné kupoly, ve které se tato kavárna nachází) je nyní hostům k dispozici i prostor bývalých pokladen tohoto nádraží, který předtím sloužil pouze jako zázemí.
Setkali jsme se zde navíc s pozitivně naladěnou obsluhou, což není v těchto částech světa běžné. Jediným záporem tak zůstává absence toalet v tomto zařízení, navíc bez možnosti bezplatného použití veřejných toalet hosty této kavárny (na rozdíl od jiných restauračních zařízení na tomto nádraží, které toto ulehčení svým hostům poskytují).
I tak naše značka kvality poputuje zaslouženě i sem.
Pro úplnost uvádíme naši konzumaci (čaj Althaus Imperial Earl Grey (62,00 CZK), káva Espresso Lungo (49,00 CZK), víno Vlašský ryzlink (29,00 CZK)) a fakt, že jsme si o cca 24 h návštěvu tohoto podniku rádi zopakovali.

Hodnocení/Évaluation/Evaluation/Bewertung Cestování na talíři/Voyager sur l´assiette/Traveling on a plate:

prostředí/ambiance/ambience/Ambiente: *****
výkonnost/efficacité/efficiency/Wirksamkeit: ****
čistota/propreté/cleanliness/Sauberkeit: *****
zdvořilost/courtoisie/courtesy/Höflichkeit: *****
obsluha/service/service/Bedienung: *****
kvalita/qualité/quality/Qualität: *****
čerstvost/fraîcheur/freshness/Frisches: *****
tvořivost/créativité/creativity/Kreativität: ****