Dne 27.07.2017 jsme měli možnost vyzkoušet na odpočívadle Aire de repos de Bosgouet sud motorest Courtepaille L'Essentiel Bosgouet sud ze sítě společnosti Courtepaille.

Dali jsme si menu Courtepaille (14,40 EUR), obnášející v jednom případě Rilettes de porc (vepřová pomazánka), Saucisses paysannes, pâtes (selské klobásy, těstoviny), pivo Heineken společnosti Heineken a Fish and frites (ryby a hranolky), Mousse au chocolat (čokoládová pěna), voda společnosti San Pellegrino ve druhém případě.

Jídlu jako takovému snad ani nebylo co vytknout (jak již je to ve Francii zvykem), ale doba čekání na něj v takřka prázdné restauraci s vícečlennou obsluhou nás nemile překvapila - trvala totiž cca 30 min.. Je to zohledněno i v našem hodnocení níže.
(V jídením lístku jsem se dočetli informaci, že v období letních prázdnin je nabídka konzumace omezena z důvodu zajištění rychlejší obsluhy klientů s ohledem na vyšší frekvenci cestujících v létě. Zajímalo by nás tedy, jak rychlá obsluha je zde mimo léto...)

Hodnocení/Évaluation/Evaluation/Bewertung Cestování na talíři/Voyager sur l´assiette/Traveling on a plate:

prostředí/ambiance/ambience/Ambiente: ****
výkonnost/efficacité/efficiency/Wirksamkeit: **
čistota/propreté/cleanliness/Sauberkeit: ****
zdvořilost/courtoisie/courtesy/Höflichkeit ****
obsluha/service/service/Bedienung ***
kvalita/qualité/quality/Qualität *****
čerstvost/fraîcheur/freshness/Frisches *****
tvořivost/créativité/creativity/Kreativität ****