Dne 21.12.2018 jsme na naší "Tour de V4" opakovaně návštívili na nádraží Praha hlavní nádraží společnosti Správa železniční dopravní cesty restauraci Krušovická Šalanda ze sítě pivovaru Krušovice, kde jsme tentokrát nepohrdli předjídlem Vuřty na černém pivě (s restovanou cibulí a feferonkou) (131,00 CZK) a jídlem Vegetariánské rizoto (s houbami, cuketou, lilkem, paprikou a sýrem Grana Padano) (177,00 CZK).
Zapili jsme to poctivě pivem Krušovice K - pšeničné (63,00 CZK), vínem Chardonnay (44,00 CZK) a dalšími nápoji Svařené víno červené (82,00 CZK), Čaj z čerstvé máty (74,00 CZK), káva DOPPIO Espresso (72,00 CZK), Osvěžující citronáda (citronová šťáva, cukr, soda, led) (72,00 CZK) a voda Bonaqua (jemně perlivá) (52 CZK).
Obsluha byla perfektní (bez ohledu na její personální provázanost s vedlejší restaurací Potrefená husa (která dostala naši značku kvality den předem)). Jídlo a nápoje byly též skvělé, žádný problém s jinými hosty jsme tentokrát neřešili (zahrádka s ohledem na zimní sezonu a absence vytápění byla samozřejmě zavřena) a pokud jde o toalety, zůstal stav nezměněn (jsou platné a o podlaží výše).

Hodnocení/Évaluation/Evaluation/Bewertung Cestování na talíři/Voyager sur l´assiette/Traveling on a plate:

prostředí/ambiance/ambience/Ambiente: ****
výkonnost/efficacité/efficiency/Wirksamkeit: ****
čistota/propreté/cleanliness/Sauberkeit: *****
zdvořilost/courtoisie/courtesy/Höflichkeit: *****
obsluha/service/service/Bedienung: *****
kvalita/qualité/quality/Qualität: *****
čerstvost/fraîcheur/freshness/Frisches: *****
tvořivost/créativité/creativity/Kreativität: ****

Putuje sem naše značka kvality (resp. ji již najdete u obou vchodů do restaurace).