Dne 29.09.2018 naší cílem byla kavárna La Parada de l'Estació (parada značí obyčejné zastávka) společnosti Areas (člen skupiny Elior Group) na nádraží Barcelona-Sants společnosti Adif.
Tato kavárna nás zaujala svou provozní koncepcí: barový pult, který obkolesuje její personál ze všech stran, je rozdělen (a tím páde i celá kavárna) na dvě části, mezi kterými není volný průchod. Jedna polovina slouží cestujícím městských a příměstských vlaků, kteří cestují v režimu tarifu místního dopravního podniku a jsou odbaveni turnikety, druhá polovina slouží cestujícím dálkových vlaků, kteří jsou odbaveni personálem stanice před vstupem na nástupiště (celkově provozní koncept této stanice je v její části odbavení cestujících dálkových vlaků velmi podobný konceptu odbavení cestujících na letišti včetně bezpečnostní kontroly).
My jsme využili výběr z denního menu (12,95 EUR), obsahující Arroz a la Cubana, Pescado del día, Fruta del tiempo, Pan a Bebido (zvolili jsme opět víno, tentokrát místní značky Rioja).
Pokrmům se nedá nic vytknout (ostatně i zdejší kuchyně patří ke světové špičce) a tak zde je naše hodnocení:

Hodnocení/Évaluation/Evaluation/Bewertung Cestování na talíři/Voyager sur l´assiette/Traveling on a plate:

prostředí/ambiance/ambience/Ambiente: *****
výkonnost/efficacité/efficiency/Wirksamkeit: ***
čistota/propreté/cleanliness/Sauberkeit: *****
zdvořilost/courtoisie/courtesy/Höflichkeit: ****
obsluha/service/service/Bedienung: ****
kvalita/qualité/quality/Qualität: *****
čerstvost/fraîcheur/freshness/Frisches: *****
tvořivost/créativité/creativity/Kreativität: ***