Dne 04.08.2018 provedli naši externisté druhé kolo testu cateringu dopravce Österreichische Bundesbahnen (ÖBB), společnosti DoN's a sice obědem ve vlaku rj 162 v úseku Wörgl Hbf. - Feldkirch.
Protože od snídaně po více než šesti hodinách vcelku vyhládlo, poručili si vydatný tříchodový oběd - polévku Gulaschsuppe mit Kaisersemmel (5,40 EUR), tradiční jídlo Tafelspitz mit Cremespinat und Erdäpfelschmarren (špenát, kořenová zelenina, šťouchané brambory) (10,90 EUR) a na závěr kávu Verlängerter (2,90 EUR) a Nusskipferl (ořechový rohlíček) (2,90 EUR).
Jako nápoj posloužilo pivo Edelweiss Hofbräu (3,60 EUR).
Tentokrát vyznívá hodnocení takto - maďarsko-slovenská obsluha byla velmi svižná a ochotná (snad je to dáno i poloprázdným jídelním vozem, čas oběda už víceméně skončil), jídlo by však náročný strávník hodnotil spíše průměrně. Gulášová polévka byla chuťově v pořádku, vzhledem k ceně lze ale porci hodnotit až jako miniaturní. Tafelspitz nebylo chuťově špatné jídlo, ale servírování bylo slabší, brambory chutnaly jako loňské a zejména vizáž byla až nevábná. Ořechový rohlíček ke kávě byl dosti suchý, pokus o rozpečení mu nijak na chuti nepřidal.
Tomu opět odpovídá naše hodnocení:

Hodnocení/Évaluation/Evaluation/Bewertung Cestování na talíři/Voyager sur l´assiette/Traveling on a plate:

prostředí/ambiance/ambience/Ambiente: *****
výkonnost/efficacité/efficiency/Wirksamkeit: ****
čistota/propreté/cleanliness/Sauberkeit: *****
zdvořilost/courtoisie/courtesy/Höflichkeit: *****
obsluha/service/service/Bedienung: *****
kvalita/qualité/quality/Qualität: ***
čerstvost/fraîcheur/freshness/Frisches: ****
tvořivost/créativité/creativity/Kreativität: ***