Třetí kolo externího kontrolního nákupu našimi externisty dne 04.08.2018 představovala večeře, absolvovaná ve vlaku rj 367 dopravce Österreichische Bundesbahnen v úseku Feldkirch - Wien. Z důvodu diety byla zvolena malá jídla (zato jich bylo ovšem vícero): Räucherlachs mit Salatmix, Butter, Kren und Vollkornbrot (uzený či marinovaný losos s čerstvým zeleninovým salátem) (9,90 EUR) a po krátkém vyhládnutí ještě Focaccia mit Tomaten und Oliven (rajčata, olivy) (4,70 EUR) a k tomu pivo Gösser (3,50 EUR).
Zde si catering v podání společnosti DoN's vysloužil poněkud slabší známku: losos byl sice výtečný, ale majonéza místo vhodnějšího dresingu dojem poněkud kazila; stejně jako u focaccia kečup, za který by Italové byli schopni střílet bez varování.
Obsluha byla tentokrát srbská a mírně arogantní - zjevnou neochotu nalít něco ostřejšího maskovala údajným nedostatkem zásob na palubě - inu, zřejmě ji hosté vypili.
Na to, že by caterer DoN´s měl nebo mohl být ještě ve fázi dobře metoucího nového koštěte, byl výsledek poměrně slabý. Ani s nápaditostí nemohl svému předchůdci Henry am Zug plně konkurovat. Tomu odpovídá i naše hodnocení:

Hodnocení/Évaluation/Evaluation/Bewertung Cestování na talíři/Voyager sur l´assiette/Traveling on a plate:

prostředí/ambiance/ambience/Ambiente: *****
výkonnost/efficacité/efficiency/Wirksamkeit: ****
čistota/propreté/cleanliness/Sauberkeit: *****
zdvořilost/courtoisie/courtesy/Höflichkeit: ***
obsluha/service/service/Bedienung: ****
kvalita/qualité/quality/Qualität: ****
čerstvost/fraîcheur/freshness/Frisches: ****
tvořivost/créativité/creativity/Kreativität: ****